Podnikání

Mějte na akci i záožní plán

Nejoblíbenější roční období pro plánování a konání oslav, akcí a svateb pod širým nebem je tradičně léto, protože je venku teplo a svítí sluníčko, atmosféra je skvělá a sluneční paprsky přímo vybízí k tomu, abyste si užili nějakou tu akci. Jenže počasí je nevyzpytatelné, a často se během příprav na akci začínají stahovat mračna, a i přes příznivou předpověď to vypadá, že místo slibovaného sluníčka dorazí pořádná dešťová přeháňka. Zejména svatby se řídí přísným časovým harmonogramem a obřad a další zábava podléhá plánování na minuty. A pokud je problém s počasí na venkovní svatbě, jeho problém.

oslava ve stanu

Jak to vyřešit?
Pokud plánujete venkovní svatbu, jde o velkou událost pro novomanžele, a určitě není dobré nic podcenit. Proto je dobré mít v záloze náhradní řešení, díky kterému si užijete venkovní slavnost i za špatného počasí. Takovým řešením může být stan. Nabízíme vám pronájem party stanů, kde si můžete vybrat z několika typů a rozměrů stanů, které máme k dispozici.

– Stan vám dovezeme
– Sestavíme na místě
– Můžeme vám půjčit i doplňky – podlahu, stoly nebo posezení

zahradní svatba

Nabízíme rychlé jednání a skvělý servis, díky čemuž získáte náhradní řešení pro případ, že vám počasí na oslavu či svatbu úplně nevyjde. Nemusíte složitě řešit jiné datum, ale jednoduše si necháte postavit stan, který vám poskytne potřebný komfort. Je potažený nepromokavou vrstvou, takže se dovnitř nedostane ani kapka. Stany odolají i velkým lijákům, proto se nemusíte bát, že by vaše oslava byla narušena deštěm. Spolu s podlahou přečkáte celou akci v suchu a nějaký déšť vás absolutně nerozhodí. Řešte včas náhradní možnost, abyste si celou akci užili bez zbytečných problémů. Čekají na vás stany, které ochrání všechny hosty i celou výzdobu – vlivem deště vám na ničem nevznikne žádná škoda, což je určitě skvělá zpráva pro všechny.