Podnikání

Dovolená s vozem z autopůjčovny

Také patříte k lidem, kteří nemají osobní automobil, protože se jim to nevyplatí? Takových lidí je celá řada. Pořízení nového auta na leasing se jim zdá předražené, na nový vůz nemají potřebnou hotovost a ojetý automobil je odrazuje proto, že je to časovaná bomba, co se týče dalších investic. Zpočátku ušetříte, ale do auta pak „nacpete“ další desetitisíce korun v náhradních dílech. A vyznat se v autech, abyste koupili skutečně dobrou ojetinu, vyžaduje obrovské znalosti a zkušenosti. Nehledě na to, že řada lidí se ojetiny nezbavuje, pokud jim dobře a spolehlivě slouží.

podzimní atmosféra

Aby se vám vyplatilo vlastnictví vozidla, musíte jej také využívat. Někteří však denně cestují do zaměstnání městskou dopravou, protože je to rychlejší a pohodlnější, např. po Praze metrem, někteří chodí do práce pěšky nebo jezdí na kole, a co se týče nákupů, dnes lze objednávat (v určitých lokalitách) i potraviny, které vám dovezou domů až pod nos. Ostatní zboží lze také nakupovat přes Internet a teoreticky pak nemusíte vytáhnout paty z domu.

pohoda v autě

Kdy se vyplatí pronájem auta

Pokud patříte k lidem, kteří vozidlo skutečně nepotřebují, může se vám hodit pro výjezd na dovolenou. Dovolenou chceme prožít pokud možno v poklidu a bez stresu, a právě zde nachází osobní auto uplatnění, neboť máme při cestování na dlouhé vzdálenosti potřebné soukromí, a v místě pobytu pak můžeme vozidlo využívat na jednodenní či několikahodinové výlety. Je zkrátka rozdíl cestovat metrem či tramvají čtyři stanice do práce a jízdou strávit dvacet minu, nežli cestovat na dovolenou vlakem v přeplněném kupé, s rodinou (s dětmi), se zavazadly, a na vzdálenost stovek kilometrů, s mnohahodinovým pobytem mezi cizími lidmi. Výhodou vypůjčeného auta z autopůjčovny v Praze Autopůjčovna Milan je navíc absence stresu kvůli technickému stavu vozidla – auta z půjčoven jsou po technické stránce v pořádku a vy neřešíte, kdy vyměnit olej, zda nemáte sjeté pneu, zda vám na podvozku něco „neklepe“ atp.