Elektro

Plochá televize

Vždycky jsem si říkala, co můj přítel vidí na nějakém elektru. Můj přítel vždycky chtěl mít doma všechno nové a všechno dokonalé. Jakmile byla nějaká novinka, co se týče elektra, tak to přítel musel mít. Pamatuji si, když teprve začínaly velké ploché televizní obrazovky. Můj přítel řekl, že takový televizor přesně potřebuje a vůbec nechápu proč. Protože si pamatuji, že jsme zrovna před rokem kupovali úplně novou televizi. Samozřejmě, že nebyla plochá, ale byla pěkná a nám stačila. Hlavně že byla barevná. A byla dostatečně velká. Jenomže přítel si prostě dupnul, že takovou televizi prostě mít musíme.

Přítel si taky koupil playstation.

Byla skoro dva metry dlouhá a já jsem si řekla, že to bude jsem přes celou stěnu, že to asi nebude dobré, že to bude nepraktické. Tak jsem si řekla, že zkusím ještě přítele přemluvit, aby takovou velkou televizi nekupoval. Vždyť takovou techniku doma ani nepotřebujeme. Spíš jsem toužila po tom, aby přítel koupil zahradní traktůrek na sekání trávy. Taková zahradní technika se vždycky hodí, jenomže jsem vůbec nepochodila. Přítel si vždycky zahradní traktůrek půjčil od souseda, jenom kvůli tomu, aby se mohl koupit konečně už velkou kvalitní plochou obrazovku.

Přítel novou televizi zbožňuje.

Neuběhla ani půl roku a přítel už měl koupenou plochou obrazovku. A docela mě to naštvalo, protože to stálo opravdu hodně peněz a já si myslím, že za ty peníze bychom mohly mít tedy i pěknou dovolenou. Jenomže příteli nikdy nic nevymluvím, protože je blázen do elektra a zrovna když byla novinka v televizních, tak ji prostě musel mít. Já sice mám taky svoje mouchy, taky chci mít vždycky nové a kvalitní boty podle posledních módních trendů, ale na druhou stranu, nejsou nikdy tak drahé, jako třeba elektro, třeba zrovna zmíněná plochá televize. Ale musím zase na obranu partnera říct, že se na tu televizi moc pěkně kouká. Jsme naprosto nadšená, že ta televize má alespoň mnoho užitečných funkcí, když už byla tak drahá. Sama jsem tomu nemohla věřit, ale technika je vážně v něčem úžasná.