Nakupování

Blackout na závěsy

Základem kvalitní ložnice nebo dětského pokoje je nejen skvělá postel a matrace, ale také výborné závěsy, které nevpustí do místnosti světlo, které by vás při spánku rušilo. Co když se vám ale nedaří najít takové závěsy, které by vyhovovaly rozměrem, barvou či vzorem, i cenou? Některé interiéry jsou specifické a nepostačí v nich jen jednobarevné varianty, a není ani příliš snadné najít hotové závěsy, které temní opravdu dobře tak, abyste byli plně spokojeni. Samozřejmě je možné mít kombinaci například žaluzií a závěsů k tomu, popřípadě rolety, ovšem to nevyhovuje každému.

Zatemňovací závěsy

My ale dokážeme nabídnout jiné řešení, které může využít skutečně každý. V naší nabídce totiž najdete praktický blackout, díky kterému budete mít zatemněno na spaní jako nikdy dříve. Ano, jedná se o látku v metráži, ovšem ušití závěsů není náročná záležitost, a pokud byste si na to sami netroufli, neměli stroj nebo zkrátka jen nechtěli, můžete oslovit nějakou švadlenu či centrum, kde se zakázkovému šití věnují. Látku budete mít od nás, aby byla přesně podle vašich představ a byli jste s ní spokojeni a švadleně už jen zadáte požadované rozměry, případně požadavky na závaží či zpracování horní lišty závěsu a budete mít zcela unikátní výrobek, který nenajdete v jiné domácnosti.

kvalitní závěsy

Kouzlo ruční práce je opravdu velké, rozzáří celý prostor, jedná se o praktický výrobek a někdy může být i za zlomek ceny, než za jakou byste pořídili již hotové závěsy v centrech s nábytkem a bytovými doplňky – právě zatemňovací závěsy patří dnes totiž k těm dražším artiklům. V naší nabídce toho ale najdete mnohem více – věnujeme se také prodeji galanterie a dalších materiálů a doplňků k tvoření. Je tedy možné sehnat i různé zažehlovací pásky, šňůrky, ozdobné prvky či průchodky, se kterými lze pracovat při výrobě závěsů. Udělejte si radost a doplňte svou domácnost právě o ten nejlepší kousek!