Nakupování

Kavárnička Hradec Králové s vlastními zákusky

https://www.zive.cz/siroky-rozsah/at-1014657/default.aspx margin-bottom:10.9pt; margin-left:0cm“> Pokud pojedete okolo Hradce, vzpomeňte si na písničku, kterou jste určitě kdysi zpívali ve škole:

Okolo Hradce v malé zahrádce rostou tam tři růže,

okolo Hradce v malé zahrádce rostou tam tři růže,

jedna je červená, druhá je bílá, třetí kvete modře,

jedna je červená, druhá je bílá, třetí kvete modře.

Ty růže se totiž Hradce drží dodnes.

pink roses

Dokonce už nejsou někde v okolí, ale přímo v Hradci Králové. Tyto růže zdobí jednu vyhlášenou kavárnu s cukrárnou. Jsou to ale vesměs růže růžové, odtud název zmíněné kavárny a cukrárny. Pink roses. Kávička v kavárně v Hradci Králové bude připravená přesně podle vašich zvyklostí a vaší chuti. V nabídce je mnoho druhů, můžeme začít třeba u klasiky espresso, ale také doppio, lungo, americano, cappuccino, latte, kávy vídeňská, alžírská, nebo irská a další. Ke kávě se výborně hodí nějaký zákusek z místní cukrárny. Místo prostě přímo určené k posezení s kamarádkou, nebo na pracovní schůzku. S kafíčkem a zákuskem bude milé setkání povýšené ještě o gastronomický zážitek. Váš obchodní partner bude také jistě příjemně naladěn při takovémto občerstvení během jednání. Jedinečné prostředí, profesionální přístup, delikátní káva a luxusní zákusky. To nejlepší z Hradce.

kavárna

Vždyť se to zpívalo už v té písničce. Pouze tu modrou růži, tu zde prostě neuvidíte. Ale modrá růže z písničky se lehce oželí. Důležité je ochutnat místní skvělou kávu a zakousnout k ní některý z vyhlášených dortíků. Pokud kávu zrovna nemilujete a dostali jste do kavárny pozvání od někoho, na kom vám opravdu záleží, chtěli byste pozvání přijmout, ale bojíte se s ohledem na rozsah nabídky kavárny, můžeme vás ujistit, že stejně tak si můžete objednat i běžné alkoholické a nealkoholické nápoje. Prostě jak je libo každému. Místo kávy klidně sklenka vína nebo coly, fanty, klidně i štamprle něčeho ostřejšího. Becherovka, rum, či snad gin pink?