Nakupování

Ranní bolest zad a za krkem? Zatočte s tím!

Jak často naříkáte při probuzení, že Vás bolí záda, za krkem anebo jak se říká celý člověk? Víte, co zatím je? Mnoho lidí si říká, že určitě spali ve špatné poloze, ale někdy je pravda úplně někde jinde. Mohou za to často špatné matrace a polštáře. Věděli jste, že je potřeba měnit přikrývky alespoň jednou za dva roky? Pokud tedy nemají perfektní péči a vydrží Vám v životnosti i déle.

postel - pohodlí

Vybavte si Vaši postel novou matrací, která bude přesně to, co Vaše tělo potřebuje. Ulevte si od bolesti. Pořiďte si kvalitní polštáře 40×40 a vhodnou přikrývku, která Vás zahřeje v chladných dnech. Když investujete do svého zdraví, tak jsou to ty nejlépe utracené peníze. Vezměte si ten fakt, když se Vám bude vstávat s lehkostí a bez bolestí. Skvělý pocit, ne?

Kvalita vždy stojí něco navíc, než nekvalitní matrace a jiné věci. Jenže pokud Vám matrace vydrží 20let bez toho, aniž by se proležela například, tak zase tak velké peníze to nejsou. Vždy si vybírejte matraci http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/81044/konec-ledovcu-ve-svycarsku-do-konce-stoleti-zmizi-a-nic-uz-je-nemuze-zachranit.html spíše tvrdší než měkčí, a to z toho důvodu, že záda potřebují určitou oporu a pokud zaplujete do svých peřin a usnete, tak záda moc šťastná nebudou. Dále se nevyplatí investovat takzvaně do „pérových“ matrací, ale ty se snad již ani nevyrábí.

spánek - žena

Kvalita spánku ovlivní celý den. Pokud jsme unaveni s bolavými zády nebo něčím jiným, tak ani v práci nedokážeme udělat takový výkon jako obvykle. Ztráta výkonu může ovlivnit naše soustředění a také peníze. Navíc nám práce nebude ani nijak utíkat a sledování neustále času do konce směny bude opravdu nekonečné.

Chtěli byste spát jako na obláčku? Tak se podívejte na nadýchané velké francouzské přikrývky, které svou lehkostí překvapí i toho největšího citlivku. Povlečení na postel volte také vždy kvalitní, kord lidé s citlivou kůží. Vhodné je například saténové povlečení či mikro saténové povlečení.