Nakupování

Vojenský styl

Vždycky jsem byla taková holka, která má raději spíše klučičí styl. Pamatuji si, že když mi bylo asi patnáct let, tak jsem nosila moc ráda volné oblečení. Taky nebyla výjimka, že jsem měla nejraději klučičí boty. A že jsem nosila klučičí mikiny, to u mě bylo na denním pořádku. Protože to jsem ještě dříve poslouchala takovou tu muziku, které se říká hip-hop.

Army styl se mi líbí.

A právě tam se nosilo módní oblečení, které spíše bylo volného a takového stylu, který je spíše pro kluky. Jenomže mně to nevadí, spíše to vadilo pouze mojí mamince, která chtěla, bych se chovala více jako holka. Jenomže já jsem se stála za svým a chtěla jsem se chovat divoce a jako kluk. Naštěstí tohle všechno mě opustilo, když jsem nedělala maturitu. Začala jsem se oblékat více jako holka, ale stejně i tak mi nějaké styly zůstaly. Třeba mám třeba hodně ráda army styl. Mám doma nějaké army mikiny a taky army trička taky army kalhoty.

Mám ráda akční styl.

Líbí se mi to a dělá to mě šťastnou. A taky s vámi musím přiznat, že než jsem šla na střední zdravotnickou školu, tak jsem chtěla jít na vojenskou. Jenomže maminka mi to rozmluvila. Možná toho lituji, protože bych chtěla být vojáčka. Jenomže mikiny army jsem si oblíbila i tak, i když nejsem žádná vojačka. Moje maminka je sice ráda, že jsem zdravotní sestra než voják, ale já si někdy říkám, že bych mohla být oboje. I kdyby třeba v budoucnu moje dcera chtěla být voják, tak jí to rozhodně vymlouvat nebudu. A že nosím mikiny army? Co je na tom, je to jenom barevné provedení, které se hodí přece pro obě pohlaví. A co jste jako dospívající nosili vy? Taky jste měli takový určitý styl nebo máte stejný styl i nyní? Je mnoho lidí, kteří se vyžívají v tom, že moc rádi mění svoje styly, protože je to ztotožňuje. Někdo třeba taky napodobuje svoje oblíbené osobnosti, někdo zase je sám sebou. Někdo má ráda „sweet“ styl, někdo mikiny army.