Nakupování

K podpoře imunitního systému potřebujete vhodný pohyb

Je všeobecně známo, že přirozená imunita si dokáže poradit i s vážnými chorobami, například správně fungující imunitní systém včas likviduje zárodky rakovinných buněk. K tomu však potřebuje mít vhodné podmínky, zejména správnou výživu, klidné prostředí bez smogu a stresu, eliminaci negativních myšlenek (práci na sobě), dostatek odpočinku a spánku a mimo jiné i optimální pohyb.

chlapec na trampolíně

Každý z těchto vlivů má mimořádný význam a nesmí se podcenit. Ve svém souhrnu se starají o to, aby organismus nebyl tzv. překyselený, jinými slovy aby se dokázal efektivně zbavovat toxických zplodin metabolismu a jedovatých látek, které do těla vstupují dýcháním, stravou a pokožkou. Jestliže tedy chcete zdravě žít a být fit i v pokročilém věku, vezměte si do ruky papírový blok a tužku, napište si do něj tyto zásady, začněte se zajímat o tuto problematiku komplexně a výsledky se určitě začnou postupně dostavovat. Musíte pouze ve svém snažení vytrvat, někdy se tomu říká „Cesta k sobě samému“.

akrobacie na trampolíně

Jaký pohyb je vhodný

Zaměříme-li se na pohybové aktivity, v zásadě je to cokoli, co vás baví. Nesmíte to pochopitelně přehnat, abyste neskončili v nemocnici, ale jakýkoli pohyb se počítá, pokud je vykonáván se zdravým selským rozumem. Nemusíte trávit dlouhé hodiny v posilovně, stačí každý den vyjít na procházku a pravidelně jezdit na kole, tu a tam si jít zaplavat, zahrát si badminton anebo si zaskákat na trampolíně.

U trampolíny 244 se na okamžik zastavme. Je to totiž velmi účinný lék proti depresím a špatné náladě, trampolína pomáhá udržet v pohotovosti imunitní systém, podporuje fyzickou kondici, posiluje většinu svalových partií celého těla a mimo jiné i ochablé svaly chodidel, které deformují přirozenou příčnou a podélnou klenbu. Skákáním naboso můžete vyléčit nebo preventivně působit proti plochým nohám. Skákání na trampolíně lze doporučit dospělým i v seniorském věku a samozřejmě i dětem.