Sport

Sport jako vášeň

Můžu vám říct, že jsem opravdu sportovní nadšenec. A to hlavně z toho důvodu, že polovina mé rodiny opravdu sportem žije. A to například můj bratr, který od svých čtyř let hraje závodně fotbal. A ne, že by to byl nějaký mistr světa anebo hrál fotbal na profesionální úrovni, to tedy vůbec ne, ale bratr hraje fotbal opravdu perfektně a myslím si, že kdyby šel do nějakého opravdu kvalitního klubu, tak by se možná taky dostal na profesionální úroveň, že by se fotbalem mohl potom živit. Jenomže můj bratr má jiné priority, a to je jeho rodina. On si založil rodinu, když bratrovi bylo teprve dvacet dva let, takže si myslím, že na mladého muže je to docela brzy.

Sport je má vášeň.

Jenomže když to bratr má jako prioritu, tak proč ne. A podle mého názoru je to taky pěkně milé, že muž v mladém věku dá přednost rodině, před sportem. Ale mám to zase tu výhodu, že i jeho manželka žije ráda sportem. Takže oba dva si oblíbili tenis a mají taky rádi sportovní módu. A v tomhle se vyznám taky, takže s bratrovou manželkou obě dvě moc rádi nakupujeme sportovní módu. A nedáme dopustit na kvalitní a moderní sportovní boty. Je taky výhoda, že ve sportovní obuvi taky chodíme se svou kamarádkou a bratrovou manželkou nakupovat, takže je to velice příjemné nakupování, protože nás z podpatků alespoň nebolí nohy.

Mám ráda bílé boty.

To moje máma sice taky má ráda sport a hraje golf s mým otcem, ale nakupovat chodí zásadně v lodičkách. A to hlavně na jehlách. Takže kolikrát se stane, že já s kamarádkou a bratrovou manželkou běháme po obchodech, zatímco moje máma si musí kolikrát sednout a někde si odpočinout, aby ulevila bolavým nohám, protože když chodí stále na podpatcích, tak taky ji samozřejmě opravdu moc bolí nohy. A jaký je váš oblíbený sport? A taky dbáte na sportovní módu? Pokud ano, tak jistě znáte taky opravdu kvalitní a krásné obchody, kde prodávají sportovní módu.