IT

Hlavně se neztratit v barvách

Ono se řekne vymalovat, ale jakou barvu zvolit, aby to bylo pěkné, příjemné a navíc ještě aby ladily k sobě. To zase až tak jednoduché být nemusí. Když se podíváme do regálu s nabídkou malířských barev, která se přidává do základové bílé, tak je jich neuvěřitelné množství a upřímně ani informační cedule, jak budou barvy vypadat na zdi, moc nepomáhají. Není to snadné rozhodnutí, protože každá plastová lahvička nabízí ještě jiný odstín. Zvolit tmavší nebo světlejší? Nebo se podívat o regál dál, kde jsou již barvy připravené k nátěru. Inu tohle nevypadá moc dobře a dokonce mnohdy odcházíme pryč, s pocitem, že tohle si musíme ještě pořádně rozmyslet.

lustry

Doba bílé barvy je pryč

I když mnohdy je lepší nechat zdi bílé a dokombinovat to dalšími doplňky. Tady je spíš vyjádření našeho přesvědčení. Barvy jako takové působí a ovlivňují naše chování. Dokonce se projeví na naší náladě, dokážou totiž uvolnit, uklidnit nebo zase provést úplný opak a probudit emoce. Pak je skutečně na místě nic neuspěchat a v klidu si výběr barvy rozmyslet. Konec konců my v tom budeme bydlet. Výhodou moderní technologie je, že dokáže uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. V barvách se totiž dají pořídit i vypínače a zásuvky. Ty se dají sehnat v pohodě i s vícenásobným rámečkem, tudíž se dá snadno experimentovat. Jedním takovým a dokonce velmi jednoduchým instalačním prvkem je https://www.lightpark.cz/schneider-unica-colors/, kdy si skutečně můžeme vytvořit správný barevný odstín se zdí. Nikdy snad nebylo jednodušší tvořit design bytu.

lampa

Měníme zásuvky

Vyměnit si zásuvku nebo vypínač nebylo skutečně nikdy tak snadné. Unica color je vlastně taková skládačka pro dospělé, ačkoliv by ji hravě svedly i děti. Pouze pár komponentů se zaklapne do sebe a je hotovo. Mnozí ale mají respekt k elektřině, která by nám v posledním efektu měla skrze tento nástroj přivést proud, není problém se raději obrátit na odborníka, který nám složený modul odborně připojí a my ho můžeme bez obav používat.