IT

Videohry a IT

Vždycky mě bavilo hrát různé hry. A to nejenom venku s přáteli, ale taky hlavně doma. A právě abych si mohla hrát různé hry doma, tak jsem samozřejmě potřebovala taky něco k tomu a taky někoho. Takže s bratrem jsme si velice rádi hráli hry na videohrách a později také na PlayStationu. Musím Vám říct, že nás to opravdu hodně bavilo a byli jsme oba dva rádi, že nám tohle rodiče pořídili. Jenomže jak už to, tak bývá, tak jsme se taky samozřejmě někdy začali o tohle hádat. Protože každý chtěl většinou hrát něco jiného a doma jsme měli videohry pouze jenom jedny. A stejně tak jako všichni ostatní. Bylo logické, že když jsou dva sourozenci, že taky nebude mít každý svoje videohry. A vlastně jsme to ale ani tak nechtěli. Protože většina her se hrála ve dvou, takže je logické, že k hraní taky vždycky někoho potřebujete.

Baví mě i úprava fotek.

A když nemohl někdo z vašich blízkých kamarádů, tak zaskočil váš sourozenec. Bylo to opravdu perfektní a já na tyto hry na videohrách a na PlayStationy nikdy nezapomenu. Mně se to líbilo a baví mě to. Kolikrát si říkám, že díky informační technologií jako je nyní, zmizely už videohry. A víme, že mnoho práce a taky vzdělávání se dělá už skrz informační technologií a tak podobně.

Mám taky home office.

Já sama jsem si řekla, že kdybych se nevyznala v informační technologií tak dobře, jako dnes, tak nevím, co bych vůbec dělala. Protože mám práci takovou, kde pracuji velice často na homeoffice, takže informační technologie u mě je na prvním místě. Kolikrát jsi ale říkám, že i takhle si seženu nějaké staré videohry, abych se zase vrátila do dětství. K tomu informační technologii je samozřejmě ale vůbec nepotřebuji. A taky jste ještě zažily ty doby, kdy informační technologie nebyla tak dokonalá, jako je dnes? Věřte mi, že dříve toho nebylo tak moc, ale věřte mi, že i tak bylo o zábavu postaráno. A stačili k tomu přátelé.