Nakupování

jak nosit legíny

Legíny se staly v posledních letech velmi oblíbené. A není se čemu divit. Legíny jsou totiž velmi pohodlné, dají se kombinovat s mnoha dalšími kusy ve vašem šatníku, padnou skoro na každou postavu a jsou vhodné na většinu aktivit. Oblibu si našli jak u malých dívek, tak u žen.

Jak a k čemu nosit legíny

Legíny se dají nosit k dlouhým i krátkým šatům, k šortkám, sukním, dlouhým halenkám, kardiganům i dlouhým svetrům. Jelikož se legíny dají nosit na mnoho aktivit, tak podle k tomu můžete zvolit daný vršek. Legíny jsou vhodné i na sport a tak i podle toho k tomu můžete zvolit vhodné doplňky. Ke sportovním legínám se hodí i krátká trička.

legíny na sport

Legíny se vyrábí z různého materiálu. Proto se některé hodí na sport, protože jsou z funkčních materiálů. Jiné jsou zas vhodné na teplé letní měsíce. Díky zatepleným legínám, které jsou například z merino vlny, vám bude teplo i v těch nejchladnějších dnech. Zateplené legíny jsou mnohdy lepší volbou do chladných dní než třeba chladné rifle. K zatepleným legínám se hodí třeba vlněné šaty, k tomu kozačky a dlouhý kabát.

teplé legíny

Legíny mají nejenom různé střihy, ale také různé vzory a barvy. K výrazným legínám se hodí jednobarevný a méně výrazný vršek. Naopak k výraznému vršku se zase hodí tlumené a jednobarevné legíny. Legíny opravdu můžete koupit v různých barvách a vzorech. A že je opravdu z čeho vybírat. Můžete mít legíny s ježky, kostičkami, proužky, hady, ptáky a různě motivované legíny podle ročního období.

Legíny mohou nosit všechny ženy. Díky vhodné kombinaci s vrškem můžete skrýt nedostatky a zvýraznit přednosti. Proto se legín nemusí bát ženy s různými typy postav. A pokud legíny nechcete brát do společnosti, tak si je určitě oblíbíte na domácí nošení. Hlavní je, aby legíny byly pohodlné, nikde nesjížděly a nebyly ani moc dlouhé ani moc krátké. Měly by sedět přesně akorát. Díky tomu udělají dobrou službu a budou pěkně sedět a vypadat dobře.