Nakupování

Skvělá chuť ořechů

Vyráběly je už naše babičky
Jedinečná chuť, výrazná barva a pozitivní účinky na zdraví – to je ořechový likér Lihovarek. I když se vám to možná nejeví jako pravděpodobné, ořechovka je likér, který vyráběly, znaly a pravidelně užívaly už naši předkové stovky let dozadu. Věděli totiž, že ořechové slupky a ořechy louhované v pálence dokážou pomoct při akutních problémech se zažíváním. Ne nadarmo se mu přezdívalo žaludeční likér. Tuto skvělou vlastnost má ořechovka dodnes, ale dnes ji doma vyrábí minimum lidí. Musí se totiž dodržovat poměrně přesný postup, aby se výsledek opravdu povedl.

vlašské ořechy

Ořech je zdravý
Ořechy jsou známé http://www.info.cz/magazin/nedovedu-to-pochopit-narod-je-bez-pameti-hodnoti-vysledky-zname-osobnosti-17960.html pro svou skvělou chuť, ale i pro své účinky na naše zdraví. I proto jsou ořechy velmi oblíbená součást našeho jídelníčku, a když se objeví ve formě likéru, jen málokdo odolá. V každé lahvi jakéhokoliv výrobce najdete nezralé ořechy, pálenku a směs koření a medu či cukru. Dohromady jde o velmi příjemný chuťový zážitek, který si určitě rádi dopřejete i vy.

Župánek vám nabízí jedinečnou příležitost, jak ochutnat ty nejlepší ořechovky. Ony se totiž běžně v supermarketu koupit nedají, a právě u Lihovárka najdete to nejlepší z nejlepšího alkoholu, ať našeho nebo zahraničního. Ořechovka je zde k dispozici o objemu 0,5 litru, 0,7 litru a degustační jednodecovka.

skleničky likéru

Každá lahev má svého výrobce, ale jedno mají společné – pojí je jedinečná chuť a moc odehnat problémy se žaludkem. Při začínajících potížích stačí malé množství, a problémy nejspíše rychle vymizí. Nejde tedy jen o lahev alkoholu, ale o tekutý lék z přírody. 🙂
Pokud hledáte skvělý vánoční dárek, ořechový likér je to pravé ořechové. Zásoby se ale rychle tenčí, proto je dobré jej objednat zavčas. A kromě ořehovky tady najdete všechny možné druhy alkoholu, které jen čekají na to, až si je vychutnáte s vašimi nejbližšími – najdete tady totiž skutečné skvosty.