Nakupování

Kvalitní výčep

Kvalitní pivo se u nás vaří už od nepaměti a za tu dobu tu vzniklo nespočet malých i velkých pivovarů. V každém kraji se ale prodává většinou jiná značka, a to převážně v hospodách. Právě hospodský si vybírá, jaké pivo bude čepovat a za jakou cenu. To se v mnoha krajích či velkých městech může stát osudné, a to proto, že narazí svoji cenu tak vysoko, že odradí všechny hosty. V porovnání v Praze vyjde pivo okolo 80 Kč a v menších městech nebo na vesnicích vyjde okolo 30 Kč. Tento rozdíl může mnoha lidem připadat ohromný, a proto se ubírají jinou cestou, a to, že si koupí výčepní zařízení Lindr.

výčepní zařízení

Ačkoliv se to nezdá, tak díky výčepu ušetříte nemalé peníze. V přepočtu vás totiž jedno čepované pivo vyjde na 25 Kč, a to už je oproti 80 Kč velký rozdíl. Samozřejmostí je, že budete muset dát začáteční investici, která však v poměru ušetřených peněz není nijak velká. Záleží však na tom, jaký výčepní zařízení si vyberete a kolik do něho chcete investovat. V případě, že chcete výčep domů, na menší akce a narozeninové party, tak vám bude bohatě stačit výčep do dvaceti tisíc. Takový výčep je nejen schopný vychladit dostatek piv, které výčepem projdou, ale také vám vydrží dlouhé roky. Jejich kvalita je opravdu vysoká a pokud se o něho budete správně strat, tak se můžete těšit na tisíce vyčepovaných litrů.

výčepní zařízení

Velkou výhodou, kterou nelze opomenout, je fakt, že si budete moct vždy vybrat druh piva a jeho objem. Můžete tak pivo různě kombinovat a postupně vyzkoušet všechny druhy. Jediné, co budete k výčepu potřebovat jsou rychlospojky, trubky a také je dobré mít všechny narážecí hlavy, aby vás nějaký minipivovar nezaskočil. Díky nim už nebude problém žádná bečka a budete z pohodlí domova ochutnávat zlatavý mok.

Nepodporujte tak předražené pivo v hospodách a radši se rozhodněte pro vlastní výčepní zařízení. Nebudete toho litovat a určitě vám poslouží dlouhé roky.