Nakupování

Tipy na univerzální dárky pro muže

Ale blíží se Vánoce, takže se musíte nevyhnutelně zamyslet nad tím, co dáte svým blízkým mužského pohlaví jako dárek. Pokud nic nepotřebují a nic nechtějí, co tedy vybrat, aby i tak měli z dárku radost?

Pojďme se podívat na některé univerzální tipy, kterými určitě potěšíte i ty nejnáročnější muže nebo ty, kteří mají všechno potřebné.

Luxusní sluneční brýle

I když se bude jednat o vánoční dárek a sluneční brýle se hodí spíše k létu, určitě tím muže potěšíte. Sluneční brýle jsou důležité pro naši ochranu zraku a měli by být kvalitní, aby naše oči skutečně maximálně chválili. Pokud vyberete kvalitní brýle, které navíc skvěle vypadají, určitě nešlápnete vedle. Pro řidiče aut budou třeba skvělé pánské polarizační sluneční brýle.

brýle

Bezdrátové nabíjení

Muži všeobecně milují elektroniku a různé vychytávky spojené s elektronikou. Proto je určitě potěší vychytávka v podobě podložky pro bezdrátové nabíjení. Můžete pořídit třeba nabíječku na mobil, ale jdou sehnat i takové, kde můžou naráz nabíjet více věcí. Takže si v jeden čas nabijí třeba chytré hodinky, bezdrátová sluchátka, a ještě mobilní telefon.

Chytré hodinky

Skvělá vychytávka, která určitě potěší muže, který chytré hodinky ještě nevlastní. A pokud je má, můžete mu zakoupit třeba novější model. Pomocí chytrých hodinek můžete měřit svou sportovní aktivitu, počítají vám kroky, přehrávají hudbu, upozorňují na notifikace z vašeho mobilního telefonu, můžete přijímat hovory, platit na platebních terminálech a mnohem víc.

hodinky

Věci na sport

Pokud váš obdarovávaný muž sportuje, určitě mu uděláte radost jednou nebo více věcí z oblasti sportu. Můžete mu třeba vytvořit praktický sportovní balíček. Do toho můžete umístit kvalitní protein v oblíbené příchuti, nový shaker na jeho přípravu, proteinové tyčinky na svačinky nebo další proteinové dobroty. Přidat můžete novou sportovní láhev na pití a třeba hojivou mast na namožené svalstvo po cvičení.