Podnikání

Sekačku můžete schovat

Každá domácnost má jiné požadavky na vzhled zahrady, ale jedno mají všichni lidé společné – trávu musí sekat, ať se jim to líbí nebo ne. Pokud nebydlíte na naprosté samotě, musíte brát ohled i na sousedy, a trávu mít pravidelně sečenou. Mnoho měst a obcí tuto povinnost ukládá pomocí vyhlášky, a její porušení může vést až k udělení pokuty. Povinnost udržovat pozemky mají všichni, a to i ti, co v jeho blízkosti nebydlí. Máte zahradu, kousek louky nebo stavební pozemek, na kterém se ještě dlouho stavět nebude? Pak můžete mít problém.

sekání trávy

Máme řešení
Pokud nemáte čas jezdit na velmi vzdálený pozemek jen proto, abyste ho posekali, a nikdo ze sousedů není ochotný vám s tím pomoct, můžete nám zavolat, a my se o něj postaráme sami. Nabízíme vám pravidelné sekání trávy
https://seceni-mulcovani.cz/sekani-travy, a to po celou sezonu. Nabízíme vám pravidelnou spolupráci i jednorázové vyčištění pozemku od náletů a plevele. Jsme na to vybavení mulčovači, traktory a křovinořezy, takže to pro nás bude hračka.

Naše služby jsou kvalitní, rychlé a za dobrou cenu, a proto s námi spolupracuje celá řada měst a obcí. Máme dostatek lidí na to, abychom zvládli i váš pozemek. V případě zanedbaného pozemku vám můžeme nabídnout i odstranění křovin, pařezů a veškeré vegetace, kterou tam nechcete.

sekačka na trávu

Cenu vám spočítáme předem
Protože nikdo nechce být nepříjemný překvapen cenou, sdělíme vám ji předem. Na výslednou cenu má vliv několik věcí – tou zásadní je tvar a rozloha pozemku a také jeho stav. Velmi těžko přístupné pozemky zvládneme taky, ale musíte počítat s tím, že se tento problém odrazí v ceně. I tak se snažíme ceny držet při zemi, aby si naši pomoc mohlo dovolit co nejvíce lidí.
Pracujeme rychle a velmi efektivně, takže až se na místo vrátíte, nejspíš to tam nepoznáte. Vaši sousedé budou mít radost, že jim od vás neporoste plevel, a že konečně uvidí něco jiného, než náletové dřeviny. Udělejte radost sobě i jim.