Podnikání

Video z Vimeo si můžete stáhnout


Vimeo je sociální kanál, který umožňuje sdílet mezi lidmi projekty, zaměřené spíše uměleckým směrem. Soustředí se na to, aby diváci měli ze sledování příspěvků lepší požitek, než například z videa publikovaného na YouTube, které je také dostupné širokým masám, a o jehož kvalitách lze mnohdy pochybovat, co se týče věcné a estetické hodnoty.

dívka cvičí jógu

Vimeo si neklade omezení, co se týče uměleckého zaměření, můžete tu publikovat a sdílel prakticky cokoli, počínaje malířskými technikami a konče třeba přírodními výtvory, jako jsou např. ledové sochy. Podstatné však je nabízet lidem spíše kvalitu, než kvantitu, a proto se také k tomuto zdroji obrací lidé citlivější a vnímavější. Život totiž není jen o položkách „má dáti – dal“, lidé by si měli uvědomit, že nejdůležitější není majetek a materiální blahobyt, ale zejména mezilidské vztahy a kvalita duchovního, tedy jinými slovy morálního kreditu každé živé bytosti.

cvičení jógy

Jóga na Vimeo

Na vimeo jsou k nalezení různé sportovní příspěvky a mezi ně patří i jóga. Nejde sice o sport srovnatelný s atletikou, ale spíše o pohybovou aktivitu pro posílení těla i ducha zároveň. O uvědomění si vlastního já, které je jedinečné, a nezaměnitelné s nikým jiným. Jóga je tu také prezentována z uměleckého nadhledu, abychom si uvědomili, jak krásné je zejména ženské tělo, všechny jeho úžasné oblé křivky, ať už sledujeme obličej, šíji, boky, hýždě, anebo třeba obnažené kotníky a bosá chodidla.

Videa z tohoto kanálu lze také ukládat do počítače, a jak stáhnout video z Vimeo stahujvidea.cz, vám poradí některé zdroje, které mají k dispozici stahovače zdarma. Stahovače videa lze použít i pro jiné sociální sítě, jako je YouTube, Facebook apod. Videa lze ukládat v původní kvalitě i velikosti, takže je můžete využít i pro prezentaci například pomocí nástěnného projektoru. Ukládání videí se doporučuje i z toho důvodu, že je jejich vlastníci mohou kdykoli odstranit.