Nakupování

Tohle zvládneš také!

„Jejda! To jsem ale hlupák… co budu teď dělat? Děti jsou pryč, aby mi někdo poradil a já se potřebuji dostat na ten účet! Co teď?“ – Jsou Vám tato slova povědomé? Tak nyní už to tak nebude! Zapomenuté heslo Lasilueta.cz nemusí být konec světa! Jednoduchý návod najdete v tomto článku. Zapomínat je v lidském životě zcela normální a přirozené. Jak lidské tělo stárne, tak i paměť nám přestává sloužit jako dříve. Mnozí lidé si tak své důležité věci zapisují na kousky papírků, které si vylepí na dané věci – dávkování léků, nákupní seznam, důležitá data (narozeniny, výročí svatby, svátek a jiné), různá jména a další. Pokud máš také s pamětí už problémy – tak ji můžeš trošku pomoci, aby se mysl držela, jak je anebo si zlepšovala svou kondici.

postava ženy

Jak na to, když zapomeneme heslo ke svému účtu? Kdybychom se bavili o zapomenutém heslu například do e-mailové adresy, tak je na webových stránkách vždy u přihlášení či při jednom špatném přihlášení větička, která Vám pomůže. Ta věta zní „Pokud jste zapomněli své heslo – klikněte zde“. Při rozkliknutí daného odkazu se Vám otevře nová stránka, kde zodpovíte buď kontrolní otázku, kterou jste si zadávali sami při vytvoření své emailové adresy anebo můžete mít takzvané „dvojí ověření“ a to pak jednoduše zadáte své telefonní číslo a přijde Vám jednorázový kód, který když zadáte do příslušného políčka, tak se Vám ukáže možnost pro zadání nového hesla pro přihlášení.

postava - přemýšlet

Je to opravdu velmi jednoduché a zvládnete to! Věřte si. Hlavně žádnou paniku, stres. Vždy se může všechno zachránit. Doporučujeme si pořídit svůj malý notýsek do kterého si můžete zapisovat všechna možná data a potřebná hesla, která můžete v průběhu let zapomenout. Díky němu budete mít chytrého pomocníka do kterého budete moci nahlédnout, když se Vám nebude dařit vzpomenout si na to co potřebujete.