Nakupování

Hurá do vody

Tím nemyslím koupání doma ve sprše, nebo ve vaně. Myslím tím regulérní koupání venku, pěkně v bazénu a pokud možno v našem soukromém. Protože v tom veřejném, ech, znáte to, hanba mluvit. Proto si lidé raději kupují bazény domácí. A když mají hodně místa, nechají si bazén vykopat.

Nu a když už tady je, může se vesele skotačit, plavat i potápět, to vše dle chuti a velikosti. Vodičku máme jako křišťál, příjemně vyhřátou a tak…

teploměr

„Příjemně vyhřátou? Vždyť je studená!“ Povídá vládkyně rodu a ukazuje modré rty. Její muž se drbe za ušima cože jako s tím, ale přicházejí ratolesti a hup do vody.

„Jaká je?“, táže se otec jen pro forma, aby nevyvolal nějaký spor. A hle, ten asi bude, neb děti křičí blahem, že je příjemně teplá.

„Naházej sem led tatíííííí, aby byla chladnější“, křičí děti a jejich matka se zavile mračí. Jak z této situace ven? Má smysl vysvětlovat, že voda má teplotu stejnou jako když je v ní manželka a stejnou také když jsou v ní děti? Že jde vlastně jen o pocit a nic jiného? Ne, to asi cenu nemá, tak ale hernajs, co s tím?

Nic, vodu nemá smysl ani ohřívat, ani chladit, ale stačí si pořídit teploměr do bazénu a je to hotovo.

bazén u domu

Ne, teplota s tímto přístrojem zůstane naprosto stejná, ani se nesníží, ani se nezvýší. Ale zamezí se tím sporům. Pokud bude na teploměru dvacet stupňů, tak je voda bude mít a může si každý říkat co chce. Teploměr lze ošidit jen velmi těžko. Ne, že by to nešlo, ale je to poněkud pracné a navíc zbytečné.

Pro vás to bude jen malá investice, kterou vaše peněženka ani nepozná a vy máte svatý klid, protože technika je technika a obzvláště ta měřící je na patřičné úrovni. Zakoupením jednoho výrobku jste si zařídili pohodu a navíc, není špatné vědět, jak máte vodu vyhřátou. Mezi sousedy je tato informace dosti důležitá, když už se v ní probralo kde co. Takže, vážení, klikněte na odkaz výše v článku a teploměr si objednejte.