Nakupování

Moderní menstruační pomůcky

Ženy během menstruace spotřebují obrovské množství vložek a tamponů. Za jednu menstruaci jich žena průměrně spotřebuje i celý balíček. Vždy samozřejmě záleží na její síle a délce, ale zkuste si schválně spočítat, kolik těchto pomůcek za jednu menstruaci spotřebujete, možná budete nakonec překvapená nejen jejich počtem, ale především jejich cenou. Skvělou alternativou k těmto pomůckám jsou menstruační kalhotky, které vyrábíme přímo v České republice.

menstruační pomůcky

Zaujala vás tato možnost, a hledáte, kde sehnat menstruační kalhotky levně? U nás máte na výběr. Protože netěžíme ze známé značky, můžeme kalhotky prodávat levněji. Koupíte u nás třeba dva kusy za méně něž tisíc korun, což je skvělá cena. Jsou vyrobeny z několika nepropustných vrstev, díky kterým zadrží uvnitř všechno, co je potřeba – tekutiny i pachy. Jejich použití je velmi pohodlné a hygienické. Nosí se místo klasických kalhotek, a najdete je u nás v několika barevných provedeních a dokonce i v různých střizích.

Protože se každá žena chce cítit dobře i během menstruace, nabízíme vám na výběr například brazilky, tanga nebo kalhotky s vysokým pasem. Každá si vybere, který střih jí bude nejvíce pohodlný. Nemusíte se ničeho bát, každé kalhotky zadrží všechno, co je potřeba. Jejich používání je velmi jednoduché, a používat je mohou i slečny již od své první menstruace. Vyberte si kalhotky, díky kterým bude vaše menstruace snesitelnější a pohodlnější.

žena v kalhotkách

Kalhotky dokážou jejich nositelku ochránit i při sportu, takže není potřeba nosit jakékoliv další pomůcky. Vybrat potřebnou velikost a počet kusů vám rádi pomůžeme, případně potřebný počet určitě snadno odhadnete podle toho, jak dlouhou a silnou menstruaci máte. Zbavte https://www.letemsvetemapplem.eu/2018/01/09/sedite-hodiny-hodiny-u-pocitace-zbavte-se-bolesti-krku-zad-jednoduchym-cvikem-za-15-vterin/ se neekologických a hlavně neekonomických pomůcek, které se opravdu nevyplatí, vyzkoušejte místo toho něco, co vám zpříjemní i tyto jinak nepříjemné dny.