Mobil

Nový mobil

Vždycky jsem byla ráda, když mi někdo zavolal na mobilní telefon. A to bylo hlavně z toho důvodu, že jsem měla zrovna mobilní telefon, který jsem si vysnila a který jsem si od rodičů opravdu hodně přála. Naštěstí všechno dopadlo tak, že jsem mobilní telefon dostala opravdu v ten okamžik, kdy se to nejvíce hodilo. A někdy mi to přišlo, že je to snad nějaká nadpřirozená síla, protože zrovna ten den večer jsem měla odjíždět s přáteli někam na dovolenou, takže se mi mobilní telefon opravdu hodil. A mě v té době bylo sedmnáct let a já jsem měla už starý mobilní telefon, který byl navíc rozbitý, takže by se mi opravdu moc hodil nový mobilní telefon. A sice v té době už byl mobilní telefon docela rozšířený a nebyla vůbec žádná novinka a zázrak, že ho měl kdekdo. A jenomže byl ještě stále drahý a nebyl ještě tak na vzestupu, jako třeba například nyní.

Jaký máte mobil?

Takže jsem byla rodičům opravdu moc vděčná, že mi pořídili mobilní telefon, z kterého jsem byla velice nadšená. Dokonce i moje kamarádky mi řekly, že jsou natěšené, že konečně mám mobilní telefon, na který mi mohou volat anebo posílat různé zprávy. Sama jsem si řekla, že konečně nastal ten radostný čas, kdy mohu volat. A nakonec si ale stejně myslím, že rodiče mi pořídili nový mobilní telefon, který je lepší jenom kvůli tomu, aby mě mohli na výletě kontrolovat. Nebo ne? Tohle vůbec nevím a ani jsem se jich raději na to neptala.

Mobil chce každý dokonalý.

Chtěla jsem mít ten krásně hřejivý pocit, že mi mobilní telefon dopřáli jenom skrz to, že jsem s jeho přála a že můj starý mobilní telefon už byl škaredý a oprýskaný a sotva jenom fungoval. A taky sotva držel po kupě. Mnoho lidí má mobilní telefon, ale třeba některý je už škaredý a má kosmetické chyby. A tak je jasné, že nikdo nechce mít škaredý mobil, co je nepraktickým a nikomu se nelíbí. A to nemluvím o dnešní době, kdy chce každý všechno dokonalé.