Nakupování

Práce ve firmě

Myslela jsem si, že znám opravdu mnoho firem, které něco vyrábějí. Jenomže jsem se spletla. Protože když můj bratr řekl, že bude pracovat pro firmu která se zabývá doceram, tak jsem přemýšlela, co to asi tak může znamenat. Proto jsem se raději podívala na jejich webové stránky imtts.cz, kde jsem se dozvěděla různé informace o společnosti. Dozvěděla jsem se, že společnost je založena v roce 2012. Musím uznat, že je to docela dlouho, a že za takovou dobu se už udělalo opravdu skvělé renomé. Líbí se mi, že jsou dodavatelem a partnerem pro inspekci a dalších testování automatizací.

Doceram toho zvládne hodně.

Například elektroprůmysl nebo automotivu anebo integrátory elektroniky. Řekla jsem si, že se mi to líbí, že je to skvělé, že takové firmy u nás jsou. Dále si myslím, že doceram je opravdu kvalitní věc, o které by mělo vidět co nejvíce lidí. Když jsem se ptala svého bratra, jak přišel na tuto firmu, tak mi řekl, že mu to řekl jeho tchán. Prý je to skvělá firma. Jeho tchán tam prý chtěl taky pracovat, ale nakonec se rozhodl pro jinou práci, protože já vím, že ve firmě je to docela hodně náročné. Takže jeho tchán šel pracovat jinam. Zatímco bratr chtěl zůstat u společnosti i tak, protože si věří, že to zvládne.

Chce to samé kvalitní věci.

Já jsem mu nedivím, protože když jsem četla na jejich stránkách, že mají taky vlastní výrobu, tak jsem byla docela překvapená. Líbí se mi to. A jaká práce by bavila vás? Myslete i na to, že práce taky záleží na dodavatelích. Myslím si, že práce doceram má skvělé dodavatele, o kterých by si každá firma mohla nechat jenom zdát. Znám již několik jejich dodavatelů a musím uznat, že jsou to samí kvalifikovaní lidé, kterých si doceram moc váží. Mě samotné se to moc líbilo a jsme ráda, že na našem trhu je stále hodně poctivých a hlavně pracovitých lidí, kteří zlepšují nás pracovní trh, který se neustále rozšiřuje.